Başa Dön

Otizmli Çocuklara “Hediye Bir Gün”

blank

Otizmli Çocuklara “Hediye Bir Gün”

Okuma süresi 1 dakika

Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli çocuklar yararına düzenlediği “Hediye Bir Gün” adlı alışveriş ve hediye kermesi yoğun ilgi gördü.

 

Her sene düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen Tohum Otizm Vakfı’nın kermesinde konuklar bol bol alışveriş yaparak hem vakfa katkı sağladılar hem de yılbaşı için sevdiklerine özel hediyeler aldılar.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen kermeste stant açanlar arasında; Siren Ertan Çarmıklı, Dilek Ertek, Şebnem Çapa ve Mete Boybeyi gibi ünlü isimler vardı. Tohum Otizm Vakfı Başkanı Mine Narin kermes sırasında kurulan stantları tek tek dolaşarak katılımcılara teşekkür etti. Çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen kermeste Tohum Otizm Vakfı gönüllüleri öğrenciler de görev aldı.

[nggallery id=891]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.