Başa Dön

Onuncu Yıla Muhteşem Kutlama

blank

Onuncu Yıla Muhteşem Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Yaratıcı Çocuklar Derneği, Pera Palas Oteli’nde düzenlenen bir davetle onuncu yılını kutladı.

Türkiye genelinde dört yüzden fazla okulla karma sergiler, dinletiler, gösteriler, yarışmalar ve atölye çalışmaları yapan ve geçtiğimiz on yıl boyunca çocuklarla ilgili başarılı projelere imza atan Yaratıcı Çocuklar Derneği muhteşem bir etkinlikle onuncu yılını kutladı. Pera Palas Oteli’nde, Samsung sponsorluğunda düzenlenen davete Yönetim Kurulu Başkanı Didem Çapa ve Yürütme Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan ev sahipliği yaptı. Çok sayıda elit ismin katıldığı gecede Samsung konuklara sürpriz hazırlayarak davet boyunca çekilen fotoğrafları konuklara hediye etti. Ayrıca bu önemli gecede Samsung Electronics, fotoğraf dünyasının duayen isimlerini, “Ustaların Gözünden Aynasız NX Dönemi” projesinde bir araya getirdi. Gecede ayrıca Nevada Opera Tiyatro ve Palm Beach Operaları’nın sopranosu, Demetra George Mustafaoğlu sahne aldı.
GENEL _800x531

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.