Başa Dön

Olimpiyat Ateşi Başkentte

blank

Olimpiyat Ateşi Başkentte

Okuma süresi 1 dakika

Dünyanın en önemli spor organizasyonu olan olimpiyatların açılış gününde İngiltere’nin Ankara Büyükelçiliği’ndedavet düzenlendi.
27 Temmuz’da İngiltere’nin başkenti Londra’da start alan dünyanın en büyük ve en önemli spor organizasyonu olan “2012 Olimpiyatları” için İngiltere Büyükelçiliği’nde davet düzenlendi. Düzenlenen organizasyona birçok davetlinin yanı sıra dışişleri bakanlığı yetkilileri, basın mensupları ve yabancı misyon temsilcileri katıldı. Gecede konuşma yapan İngiltere Büyükelçiliği Müsteşarı Janet Douglas, dünyanın en önemli spor organizasyonuna ev sahipliği yapmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. Londra’da düzenlenen olimpiyatlarla ilgili tüm detayları da davetlilerle paylaşan Douglas, yarışmaya katılan tüm ülkelere başarılar diledi. Gecede geliri Lösemili Çocuklar Vakfı’na (LÖSEV) aktarılmak üzere bir de çekiliş düzenlendi. Konuklar için hazırlanan birbirinden leziz yemekler eşliğinde davetliler gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: