Başa Dön

NYFW’da Hakan Akkaya Rüzgarı

NYFW’da Hakan Akkaya Rüzgarı

Dünyaca ünlü, modanın dahi çocuğu Hakan Akkaya, Ticaret Bakanlığının desteğiyle, Türkiye Tanıtım Grubu işbirliğiyle New York Fashion Week’te görkemli bir şova imza atarak dünya moda tarihine adını altın harflerle yazdırdı.

Hakan Akkaya, “NYFW” kapsamında Türk tekstili ve Türk tasarımının gücünü Spring Studio’da gerçekleştirdiği “GlamRock” adını verdiği defilesiyle gözler önüne serdi ve moda haftasının en çok konuşulan defilelerinden birine imza attı. 3 senedir New York’ta yaptığı defilelerde olduğu gibi podyumda Türk müziğinden vazgeçmeyen Akkaya’nın defilesinde ünlü top model Çağla Şikel ve Didem Soydan podyuma çıktı. Uluslararası medya kuruluşlarının yoğun ilgi gösterdiği defilede Hakan Akkaya, birçok yabancı basının objektifine yansıdı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.