Başa Dön

Nikon 1’e Özel Gece

blank

Nikon 1’e Özel Gece

Okuma süresi 1 dakika

Dünyanın önde gelen fotoğraf makinesi üreticilerinden olan Nikon, yeni makinesi Nikon 1’in Türkiye lansmanını Akaretler’de bulunan W Otel’de gerçekleştirdi.

 

W Otel’de Nikon 1 ile çekilen fotoğraflardan oluşan
“I am…/Ben…” temalı serginin açılışı yapıldı.
“I am…/Ben…” temalı fotoğraf sergisinde Alinur Velidedeoğlu, Emre Ergani, Ezra-Tuba Çetin, Ayşe Kucuroğlu, Ahmet Hakan ve Gökhan Kimsesizcan gibi ünlü simaların Nikon 1 ile çektiği fotoğraflar yer alıyor.
Avuç içinde taşınabilecek kadar küçük ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadar donanımlı olarak lanse edilen serinin iki yeni modeli olan Nikon 1J1 ve Nikon 1V1, Türkiye’de satışa sunuldu.

[nggallery id=887]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.