Başa Dön

Müteahhitler Swissotel’de Buluştu

blank

Müteahhitler Swissotel’de Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Müteahhitler Birliği’nin Swissotel Ankara’da düzenlediği gündem toplantısı başkentin önde gelen müteahhit ve iş adamlarını bir araya getirdi.

 

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve Türkiye İnşaat Sanayicileri İşverenler Sendikası (INTES)’in ev sahipliği yaptığı gecede inşaat sektörünün genel ekonomi ve istihdama katkıları ve hedefleri konuşuldu. Yaklaşık 200 kişinin katılımıyla gerçeklen gecede Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Emin Sazak ve INTES Başkanı Şükrü Koçoğlu misafirleriyle özel olarak ilgilendi. Elit bir kokteylin ardından salona geçilmesiyle başlayan toplantıda davetliler koyu bir sohbet içerisindeydi.

TMB Başkanı Emin Sazak yapmış olduğu konuşmada şunları dile getirdi; “Hükümetimizin 2023 vizyonunu gerçekleştirmek için ortaya koyduğu yatırımların büyük bir bölümü ulaştırmanın her kesimini geliştirmeyi hedefleyen projelerden oluşuyor. Bu durum, Türkiye’nin transit merkezi olması turizm ve ihracat gelirleri gibi önemli kalıcı getirilerinin yanısıra, Kentsel Dönüşüm Projeleri ile birlikte, Türk inşaat sektörünün önümüzdeki 20 yıllık hedeflerinin belirlenmesi açısından son derece önemlidir.”  Ayrıca önümüzdeki 10 yıllık yatırım hedeflerine baktığında inşaat sektörü için büyük fırsatlatlar gördüğünü de sözlerine ekledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: