Başa Dön

Moment Beştepe Ofis’te Lezzetli Etkinlik

blank

Moment Beştepe Ofis’te Lezzetli Etkinlik

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca Ünlü Sushi Üstadı KENJİ KUME en prestijli ofis projesi Moment Beştepe ev sahipliğinde Ankara’ya geldi.

Divan Otel İstanbul / Maromi Executive Chef’i dünyaca ünlü sushi üstadı Kenji Kume, Türkiye’nin kalbi, Ankara’nın merkezinde, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi karşısında inşa edilen ve “yeni nesil ofisleri” Ankaralıların beğenisine sunan Moment Beştepe projesi satış ofisinde düzenlenen etkinlikte davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ankara iş ve bürokrasi dünyasının seçkin isimlerinin katıldığı davette konuklar, Üstad Kenji Kume’nin canlı olarak hazırladığı birbirinden özel sushilerin yapılışını yakından izleyerek üstadın elinden taze çıkan lezzetleri tattılar. Moment Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette misafirler, prestijli ve farklı bir ofis projesi olan Moment Beştepe’nin de ayrıcalıklarını inceleme imkânı buldu. Uygun ödeme koşulları, farklı ve zengin sosyal donatıları, açılan pencereleri sayesinde nefes alan yapısı ve kampanya süresince “anahtar teslim” dekorasyonlu teslim edilen ofisleri ile “ofis” kavramını değiştiren projeye büyük ilgi gösterildi.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: