Başa Dön

Minik Kalplere Yardım

blank

Minik Kalplere Yardım

Okuma süresi 1 dakika

Minik Kalplerle Elele Derneği (Mika- Der) 6. Geleneksel Bağış Balosu, Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirildi.

2008 yılında kurulan Mika-Der’in balosuna, Mika-Der Başkanı Nesrin Ercan ev sahipliği yaparken, Yönetim Kurulu üyeleri; Arzu Sabancı, Arzu Çebi ve Hakan- Hacı Sabancı’nın yanı sıra sosyal yaşam dünyasının da ünlü isimlerinin bulunduğu 300 davetli katıldı. Murat Başoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği baloda Kenan Doğulu muhteşem bir performans sergileyerek davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Sinpaş GYO’nun sponsor olduğu geceden toplanan gelir Tekirdağ Valiliği ile imzalanan protokol çerçevesinde inşaatına başlanan Kapaklı Mika-Der & Kenan Doğulu Çocuk Destek Merkezi için kullanılacak. Kenan Doğulu, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yine minik kalplere yardım için hiçbir ücret almadan sahneye çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: