Başa Dön

Minik Çağan’ın Birinci Yaş Günü

blank

Minik Çağan’ın Birinci Yaş Günü

Okuma süresi 1 dakika

Avukat Birgül Tavşan Kayıran ve Mali Müşavir Çağıl Kayıran çiftinin yakışıklı oğulları Çağan Kayıran’ın doğum günü, renkli bir partiyle kutlandı.

Kayıran Ailesi’nin yakın dostlarının ve aile büyüklerinin katıldığı keyifli partide altmıştan fazla kişi ağırlandı. Congresium’da gerçekleşen ve konukların eğlenceli dakikalar geçirdiği partide, Çağan Bebek, şaşkın ve mutlu bakışlarıyla bütün ilgiyi topladı. Minik arabasıyla oldukça sevimli pozlar veren minik Çağan’ın doğum günü pastası, alkışlar ve hediyeler eşliğinde kesildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.