Başa Dön

Mimarlık Ödülleri Sahiplerini Buldu

blank

Mimarlık Ödülleri Sahiplerini Buldu

Okuma süresi 1 dakika

Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) 12. Mimarlık Ödülleri Töreni, mimarlık ve yapı sektörünün paydaşlarının geniş katılımıyla Ankara Bilkent Otel’de düzenlendi.

Bilkent Otel’de gerçekleştirilen ödül töreni ile ödüller sahiplerini buldu. Büyük Ödül, Yapı Ödülü, Mimarlığa Katkı Ödülü, Basın-Yayın Ödülü ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere 5 dalda ödülün verildiği törene mimarlık sektöründen birçok isim katıldı. Kokteyl ile başlayan ödül gecesinde dernek başkanının konuşmasının ardından ödül törenine geçildi. Ödül töreninin ardından canlı müzik eşliğinde eğlenen davetliler yoğun iş temposunun stresini attılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.