Başa Dön

Mim Art and Antik Sanatseverleri Buluşturdu

blank

Mim Art and Antik Sanatseverleri Buluşturdu

Okuma süresi 1 dakika

Avukat Ali Hatemi ile yirmi beş yıllık antikacı Hikmet Mizanoğlu, Nişantaşı’nda birlikte kurdukları “Mim Art and Antik” galeriyi düzenlenen şık bir davetle sanatseverlere açtı.

 

“Sanatta biz de varız” diyen Ali Hatemi, galerinin açılışını ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın fotoğraf sanatçısı kız kardeşi Emine Ceylan’ın eserlerinden oluşan koleksiyonla yaptı. Ali Hatemi ve Hikmet Mizanoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen geceye çok sayıda davetlinin yanı sıra cemiyet ve sanat dünyasının önemli isimleri de yoğun ilgi gösterdi. Çeşitli ikramların bulunulduğu açılışta ark sanatçısının resitali de ilgiyle dinlendi.

[nggallery id=924]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.