Başa Dön

Melda Aksu yeni koleksiyonunu tanıttı

blank

Melda Aksu yeni koleksiyonunu tanıttı

Okuma süresi 1 dakika

Melda Aksu, Mels Design adını verdiği markasının yeni koleksiyonunu Pınar Altuğ Atacan’ın ev sahipliğinde Palmarina’da geçen yıl açtığı mağazada tanıttı. 

Thanx Mimarlık’ın ortaklarından iç dekoratör Melda Aksu, Mels Design adıyla tasarladığı yeni kreasyonunu Palmarina Yalıkavak’ta düzenlediği şık bir davetle dostlarıyla buluşturdu. Cemiyet hayatının seçkin hanımları davete katılırken, Melda Aksu’nun tasarımı olan kıyafetleri giymeyi tercih ettiler. Melda Aksu davete katılan konuklara markası ve tasarımları hakkında bilgi verdi. Şık davete katılan misafirler Mels Design tasarımlarını yakından incelerken beğendikleri parçaları da almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.