Başa Dön

m1886 Sanat Tutkunlarını Ağırladı

blank

m1886 Sanat Tutkunlarını Ağırladı

Okuma süresi 1 dakika

ODTÜ, m1886, Fransız Kültür Merkezinin ortak düzenlediği “Boş Evlerden Şehir Olmaz” isimli sergi büyük bir katılımla açıldı.
Tepe Prime’de yer alan m1886 sanat galerisinde, çok yoğun bir katılımın olduğu “Boş Evlerden Şehir Olmaz” isimli sergi açıldı. Açılışa, sergide eserleri yer alan Fransız sanatçılar da katıldı. Yoğun katılımın olduğu açılışta konuklar salon dışına taşarken hazırlanan ikramları tadıp eserleri incelediler. Fransız ve Türk sanatçıları bir araya getiren sergide sanatseverler eserleri inceleyerek sanatçıları tebrik ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.