Başa Dön

Lüksün En Bohem Hali

Lüksün En Bohem Hali

Okuma süresi 2 dakika

Ruh, beden ve zihni dinlendirmenin en güzel yollarından birisi kaliteli bir tatildir. Bodrum’un tazeleyen büyüleyici havası, deniz kokan rüzgarı, masmavi canlandırıcı denizi ve begonvillerle bezeli rengarenk sokakları ile en güzel koylarından olan Gündoğan’da yer alan Cape Bodrum Luxury Hotel; misafirlerine bambaşka bir tatil deneyiminin kapılarını aralıyor. Modern, sade şıklığı ve ‘deneyim odaklı lüks’ konsepti ile Türkiye’den Dünya’ya yeni bir yıldız daha geliyor.

 

Cape Bodrum Luxury Hotel, unutulmaz bir tatil deneyimi için misafirlerinin tüm duyularına hitap eden unsurları bir arada sunuyor. Otelin hemen önünde, Gündoğan koyununun eşsiz denizinin yanı başında yer alan Escape Beach & Lounge, kalabalıktan uzak, huzur veren, konforlu ve şık atmosferinde, rafine lezzetler, miksolojistlerin elinden çıkmış enfes kokteyller ve müzik eşliğinde benzersiz tatil hissini yaşatıyor.

 

Bodrum’un taze, yerel ve organik ürünleri; glutensiz ve vegan seçeneklerle hazırlanmış zengin gurme kahvaltısı misafirlere ertesi sabahı iple çektirirken, yaz boyu gerçekleşecek yoga, “aqua running”, “mandala performance”, “full moon party” ve çeşitli atölye etkinlikleri tatili sıradan olmaktan çıkaracak. Kalite ve hijyen standartlarını en üst seviyeye taşıyan Cape Bodrum’da, uzun süreli konaklamalar için uygun, özel havuzlu süitler de mevcut.

 

Sanatla iç içe olma özelliğiyle sanatseverlerin de ilgisini çekecek olan Cape Bodrum Luxury Hotel’de dönemsel olarak farklı sanatçıların eserlerine yer verecek olan bir sanat galerisi bulunuyor. Kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ve deneyimli, dinamik personeli ile fark yaratan Cape Bodrum’da her misafirin istekleriyle birebir ilgilenmek üzere atanmış tatil asistanları bulunuyor. Tatilde farklı lezzetler arayanlar için ünlü Japon restaurantı Itsumi de, Cape Bodrum bünyesinde hizmet vererek Bodrum’a imzasını atacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.