Başa Dön

Le Meridien İstanbul Etiler’de Asya Mutfağından Esintiler

blank

Le Meridien İstanbul Etiler’de Asya Mutfağından Esintiler

Okuma süresi 1 dakika

Le Meridien İstanbul Etiler’in 4.katında hizmet veren La Torre Restoran, Asya mutfağından lezzetlerin yer aldığı yeni bir konsept yarattı: Fareastanbul

İstanbul’un her iki yakasına hakim muhteşem manzarası ile dikkat çeken, şehrin yeni nesil oteli Le Meridien İstanbul Etiler’in 4. katında hizmet veren La Torre Restoran, Asya mutfağından esintilerle yepyeni bir konsept hazırladı. Uzakdoğu mutfağının yakın lezzetleri, Fareastanbul konsepti ile, hafta içi her gün, özel bento kutuları içerisinde ve 3 farklı menü alternatifiyle sunuluyor.
http://www.latorre-restaurant.com
La Torre- Fareastanbul2_600x400

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.