Başa Dön

ANGİAD’da Çifte Kutlama

blank

ANGİAD’da Çifte Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Abdullah Değer, yeniden ANGİAD Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilirken bu başarıyı doğum günüyle birlikte kutladı.

Ankara’nın gözde mekanlarından olan The House Cafe’de düzenlenen doğum günü partisinde Abdullah Değer’i ANGİAD üyeleri, yakın arkadaşları ve eşi yalnız bırakmadılar. Çifte kutlamada birbiri ardına gelen pastaları arkadaşlarıyla birlikte kesen Abdullah Değer, başarılı bir yılı geride bırakırken yeni başarılara ulaşmayı hedeflediğini ifade etti. Geç saatlere kadar devam eden partiye katılan çok sayıda konuk The House Cafe’nin eğlence dolu atmosferinde doyasıya eğlendiler.

 [nggallery id=1035]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.