© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kusursuz Yeni Yıl Zarafeti

Kusursuz Yeni Yıl Zarafeti

Türkiye’de Vakko bünyesinde satışa sunulan Christofle, özel bir davetle zarif, modern ve kusursuz yeni yıl sofrası tasarımının altın önerilerini sundu.

Paris’ten bu özel davet için gelen Christofle Marka Elçisi Sylvie Bessieres, yeni koleksiyonlarla mükemmel bir bütünü kusursuz kılan sofra detaylarını davetlilerle paylaştı. Christofle davetine katılanlar arasında cemiyet hayatının ünlü isimleri vardı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.