Başa Dön

Koleksiyon’dan “SPOT”a Davet

blank

Koleksiyon’dan “SPOT”a Davet

Okuma süresi 1 dakika

Tansa Mermerci Ekşioğlu, Zeynep Öz ve Laura Carderara’nın kurdukları SPOT, Ankara Koleksiyon mağazasında tanıtım etkinliği düzenledi.

Çağdaş sanat eğitim platformu SPOT’un tanıtım davetinde Ankara’nın sanat ve cemiyet hayatından önemli isimler bir araya geldi. Etkinlikte genel olarak çağdaş sanatın yeri ve kriterlerinin yanı sıra çağdaş sanat koleksiyonerliği hakkında da bilgiler verildi. Çağdaş sanatla yeni tanışan, koleksiyoner ya da sanat takipçisi olmak isteyenler için düzenlenen programların geniş bilgisinin verildiği etkinliğe katılımın yoğun olduğu gözlendi. Etkinlikten sonra düzenlenen kokteylde bir araya gelen cemiyet hayatının şık bayanları çağdaş sanat konusundaki fikirleri ve görüşlerini tecrübeli isimlerle paylaştılar.

[nggallery id=1340]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.