Başa Dön

Koç Kuleleri’ne Ziyaret

blank

Koç Kuleleri’ne Ziyaret

Okuma süresi 1 dakika

Yapımı devam eden Koç Kuleleri projesi ortakları, Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç’un ziyareti üzerine yoğun katılımlı bir yemek daveti verdi.

 

Yapımı devam eden Koç Kuleleri proje ortakları Akgül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akgül ve Sinan Aygün, Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı’un ziyareti üzerine bir yemek daveti verdi. Yemekleri ve tüm ikram hizmetlerinin Divan Ankara Catering tarafından verildiği davette misafirler bir yandan leziz yemekleri yerken bir yandan da bol bol sohbet ederek keyifli dakikalar geçirdiler.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: