Başa Dön

KKTC’li Türkler Ankara’da Buluştu

KKTC’li Türkler Ankara’da Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Tufan Erhürman, Ankara’da yaşayan Kıbrıslı Türklerle buluştu. Grand Ankara Otel’de gerçekleşen etkinliğe Kıbrıs vatandaşlarının yanı sıra diplomasi dünyasından da birçok isim katıldı.

KKTC’nin Ankara Büyükelçiliği tarafından düzenlenen etkinliğe görevine yeni başlayan Başbakan Tufan Erhürman da katıldı. Açılış konuşması yapan Başbakan Erhürman, KKTC’nin her alanda yatırıma ihtiyacı olduğunu ve dünyada görünür olmak istediklerini belirtti. “Birçok Kıbrıs vatandaşının buluştuğu etkinlikte Başbakan Erhürman, hemşehrilerinin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.