Başa Dön

Kısmet By Milka’dan Özel Davet

Kısmet By Milka’dan Özel Davet

Okuma süresi 1 dakika

Yaratıcılığın olanaklarını keşfetmeye odaklanan Kısmet by Milka, Ankara Panora AVYM’de yer alan yeni mağazasının açılışını çok özel bir davet eşliğinde kutladı.

Alışılmış kalıpların dışına çıkmaktan korkmayan herkesin kendinden bir parça bulabileceği Kısmet by Milka; yarattığı koleksiyonlarla on seneyi aşkın süredir mücevher endüstrisine yön veriyor. İlk kez Paris Fashion Week kapsamında St. Honoré’un kalbinde bulunan tasarım müzesi olarak adlandırılan Mad Lords’ta sergilenen Kısmet By Milka Monsters Koleksiyonu; bu davete özel olarak mücevher tutkunlarının beğenisine sunuldu. Markanın yaratıcısı Milka Karaağaçlı İnce; ev sahipliğinde gerçekleşen davete Beril Çavuşoğlu, Fatma Ulusoy, Selin Neziroğlu, Zeynep Karakaya gibi cemiyetin önde gelen isimleri katılım gösterdi. Kısmet By Milka’nın tasarım ruhuyla özdeşleşen yeni mağaza içerisindeki piercing atölyesi ise misafirler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.