Başa Dön

Karaf “Kışa Merhaba” Partisi

blank

Karaf “Kışa Merhaba” Partisi

Okuma süresi 1 dakika

Reşit Galip Caddesi’nde geçtiğimiz ay açılan Karaf Restoran ve bom dergi , Kasım Ayı’nda bir “Kışa Merhaba” partisi düzenledi. Başkent sosyal yaşamının önde gelen isimlerinin katıldığı davette sıcak şarap sunumu ve yeni sezon mezelerinin tadımıyla keyifli bir akşam yaşandı.

Başkentli iş adamı Batuhan Safi eşi Tuğçe Safi ve Ali Alphan Alpat’ın ortaklığıyla Reşit Galip Caddesi’nde kurulan Karaf Restoran düzenlediği parti ile “Kışa Merhaba” dedi. Başkentli misafirleriyle dolup taşan restoran geceye özel sangria, sıcak şarap ve meze sunumları ile beğeni topladı. Soğuk Ankara havasında sıcak rüzgarlar estiren mekan atmosferi ile davetlilerden tam not aldı. Dj Mehmet Dinar’ın sahne aldığı gecede davetliler 45’likler denen nostaljik müziklerle eğlencenin tadına vardılar. Steak kebap konseptindeki mekan gece boyu servis edilen ikramlarla mutfak konusunda da iddialı olduğunu ortaya koydu. Erken saatlerde başlayan davet gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: