Başa Dön

Kalitenin Tek Adresi

blank

Kalitenin Tek Adresi

Okuma süresi 1 dakika

Papalina Balıkçısı, Ali Kale’nin ev sahipliğini yaptığı, Ankara iş ve cemiyet hayatının en seçkin isimlerinin katılımıyla gerçekleşen oldukça renkli bir davetle kapılarını balık severlere açtı.

Papalina Balıkçısı’nın açılışına konukların yoğun ilgisi dikkat çekti. Keyifli gece, müzik dinletisi ve yaşatılan lezzet şöleniyle daha renkli bir hal aldı. Balık restoranlarına olan ön yargıyı kırmayı amaçlayan Papalina, kahvaltıdan başlayarak akşam yemeğine kadar düzenledikleri geniş menüsü ile de dikkat çekiyor.
GENEL_600x400

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.