Başa Dön

Kadına Şiddete Karşı Davet

blank

Kadına Şiddete Karşı Davet

Okuma süresi 1 dakika

Kadın ve Gençlik Platformu Derneği,

8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesi bir etkinlik düzenledi. Kadına karşı şiddetin önlenmesine dikkat çekmek için yapılan etkinliğe, çok sayıda davetli katıldı.

Kadın ve Gençlik Platformu Derneği, kadına karşı şiddetin önlenmesine dikkat çekmek için bir etkinlik düzenledi. Best Apart Otel’de Dernek Başkanı Rüveyde Akbay ve otel sahibi Zeynep Köksalan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete çok sayıda dernek üyesi ve seçkin isimler katıldı. Davete katılanlar arasında Figen Çarmıklı, Düriye Arseven, Amber Esen, Mine Aygün gibi isimler yer aldı. Rüveyde Akbay, kadına yönelik şiddetin giderek arttığına vurgu yaparken dernek olarak kadın sorunlarına karşı bilinçlendirmek için etkinlikler yaptıklarını ifade etti. Etkinlikten elde edilen gelirin bir kısmı, çeşitli eğitim çalışmalarında kullanılacak ve Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali’ne aktarılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: