Başa Dön

JW Mariott’ta Studylon Semineri

JW Mariott’ta Studylon Semineri

Okuma süresi 1 dakika

Uluslararası Eğitim Danışmanlık firması Studylon’un, MAG PR Solutions destekleriyle JW Marriot’ta düzenlediği yurt dışı eğitim süreçleri hakkındaki seminer yoğun ilgi gördü. Studylon kurucu ortaklarından Alper Ilgınöz ve Bölge Müdürü Pınar Konat; Amerika ve Avrupa’nın en kaliteli okullarındaki eğitim sistemleri, öğrencilerin yönlendirilmesi ve başvurularında sağladıkları danışmanlıklar gibi önemli konu başlıklarını aktardı.

Alper Ilgınöz, İngiltere ve Amerika başta olmak üzere dünyanın çeşitli merkezlerinde bulunan eğitmenleriyle, öğrencilerin ihtiyaç duydukları özel eğitimleri Oxford, Cambridge gibi kaliteli okullardaki hocaları ile verdiklerini belirtti. Pınar Konat; yurt dışının en kaliteli üniversiteleri için öğrencilerin onuncu  sınıf itibarı ile danışmanlık almaları gerektiğini vurgularken, her öğrencinin özel olduğunun ve sürecin öğrenci özelinde geliştiğinin de altını çizdi. Geleceğin başarılı bireylerinin yetişmesinde sundukları imkânları detaylarıyla anlatan Studylon yetkilileri, katılımcıların sorularını yanıtlayarak, birebir değerlendirmelerde bulundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: