Başa Dön

İtalyan Saat Markası’ndan Özel Koleksiyon

blank

İtalyan Saat Markası’ndan Özel Koleksiyon

Okuma süresi 1 dakika

 

Lüks İtalyan saat markası Officine Panerai, dünyada yalnızda 50 adet üretilecek olan Special Edition Blue Dial Luminor 8 Days Red Gold’un dünya prömiyerini İstanbul’da gerçekleştirdi.

Officine Panerai, deniz ve denizcilikle olan kuvvetli bağlarını taçlandırdığı; ve deniz mavisi ve gün ışığının buluşmasıyla ortaya çıkan büyüleyici rengi yansıttığı kadranlarıyla öne çıkan Blue Dial Koleksiyonu‘na ait en özel modelini, 05 Aralık Pazartesi akşamı Park Şamdan & The Bar’da verdiği özel yemek davetiyle tanıttı. Dünyada yalnızca 50 adet üretilecek olan Special Edition Blue Dial Luminor 8 Days Red Gold – 44mm, bu özel davetle ilk kez görücüye çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: