© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İtalya Milli Günü Kutlandı

İtalya Milli Günü Kutlandı

İtalya’nın Ankara Büyükelçisi Scrante ev sahipliğindeki İtalya Milli Günü, Cermodern’de yoğun bir katılımın gerçekleştiği resepsiyonla kutlandı.
Gianpaolo Scarante,ülkesinin milli günü dolayısıyla Cernmodern’de resepsiyon verdi.Davete Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın yanı sıra başkent cemiyetinin tanıdık simaları ve farklı ülkelerin elçilik temsilcileri katıldılar.Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği kutlamada İtalya’ya özgü yemekler ikram edilirken,dansçıların gösterisi geceye renk kattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.