© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İş ve Cemiyet Hayatı Panora’da

İş ve Cemiyet Hayatı Panora’da

MEHMET OSMAN MISIRDALI

Network’ten Alışveriş Yaptı

Başarılı iş adamı Mehmet Osman Mısırdalı, Panora Network mağazasına gelerek alışveriş yaptı. Kazak ve ayakkabı alışverişi için geldiğini belirten Mısırdalı, alışveriş öncesi objektiflerimize gülümsemeyi ihmal etmedi.

 

MEHMET NECATİ YÜZER

Tek başına Panora’da

Sensiz Olmaz Restoran’ın ortaklarından, saygın iş adamı Mehmet Necati Yüzer, tek başına Panora AVM’ye geldi. Uzun süre tek başına dolaşarak sezon ürünlerine bakan Mehmet Bey, dostlarının yanına geçmek için valeden aracını alarak Panora’dan ayrıldı.

 

BARTU-ÇAĞATAY GÖKMEN

Baba-Oğul Panora Keyfi

İtalya Cumhurbaşkanlığı Şovalyelik Nişanı ödüllü ressam ve TRT spikeri Çağatay Gökmen, yakışıklı oğlu Bartu ile hafta sonu alışverişi için Panora’ya geldi. Oğlu Bartu için Zara’dan bir gömlek alan Çağatay Bey, oğluyla birlikte tatlı yemek için Kafes Fırın’a geçti.

 

 

AFİTAP AKINCI

Timboo’da Arkadaşlarıyla Buluştu

Sosyal yaşamın tanınan isimlerinden Afitap Akıncı, Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeydi. Timboo’da arkadaşlarıyla buluşan Afitap Akıncı, koyu sohbetler eşliğinde kahvesini içti. Afitap Hanım arkadaşlarının yanından ayrılınca sezon ürünlerine bakarak alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

 

 

SİNEM BAŞBUĞ

Spor Şıklığıyla Dikkat Çekti

ES Styling Organizasyon’un ortaklarından başarılı iş kadını Sinem Başbuğ, tek başına alışveriş turu yapmak için Panora’ya geldi. Alışveriş öncesinde Happy Moon’s’ da yemek yiyen Başbuğ, alışveriş yapmak için AVM’ye girdi.

 

 

GÜLENNUR AYDIN

Pandora’dan Alışveriş Yaptı

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden, iş adamı Cemal Aydın’ın zarif eşi Gülennur Aydın takı alışverişi yapmak için Pandora’yı tercih etti. Keyifli alışverişinin ardından dostlarıyla buluşmak için Godiva’nın yolunu tuttu.

 

KADRİYE KERİMOĞLU

Davet Öncesi Panora

Cemiyet hayatının sevilen isimleriden Kadriye Kerimoğlu katılacağı bir davet öncesinde Panora’ya gelerek vakit geçirdi. Vitrinlere kısa süre göz gezdirerek AVM’yi turlayan Kadriye Hanım, davete geçmeden önce objektiflerimize gülümsemeyi ihmal etmedi.

 

 

FUNDA BEKİŞOĞLU

MAC’ten Kozmetik Alışverişi

Ankara’nın önde gelen iş kadınlarından ve sosyal yaşamın sevilen isimlerinden olan Funda Bekişoğlu, kozmetik alışverişini Panora MAC’te yaptı. MAC’in ardından bir şal almak için Vakko’ya geçen Funda Hanım, AVM turunun ardından evinin yolunu tuttu.

 

 

BELMA KESKİN ÖZİÇ

Fatima’da Tatlı Keyfi

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Belma Keskin Öziç, Fatima’ya gelerek tatlı ve kahve keyfi yaptı. Dostlarını beklerken isteğimizi kırmayarak objektiflerimize gülümseyen Belma Hanım, arkadaşlarının gelmesiyle birlikte keyifli bir sohbete daldı.

 

ALEV TUNA

Spordan Sonra Panora’da

Başkent cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Alev Tuna, spordan sonra Panora’ya gelerek yorgunluk attı. Turunun ardından yoga seansı olduğunu belirten Alev Hanım, her zamanki sevecen tavırlarıyla objektiflerimize poz verdi.

 

RUKİYE GÖÇER

Başarılı Diş Hekimi Rukiye Göçer’i tek başına geldiği Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde görüntüledik. Turunun öncesinde Starbucks’tan kahve alarak, alışverişe başlayan Rukiye Hanım, Brandroom mağazasına geçerek alışveriş yaptı.

 

 

RIFAT ŞAHİN

Eşine Hediye Aldı

Granos Termal Otel’in Sahibi Rıfat Şahin, hamile olan eşine hediye almak için Panora’ya geldi. Doğum hediyesi olarak Kaff’tan çok şık bir bileklik alan Rıfat Şahin, doğacak bebeklerinin ihtiyaçlarını almak için alışverişine devam etti. Imaginarium ve Mothercare mağazalarına uğrayan Rıfat Bey, alışverişinin ardından evine geçmek için AVM’den ayrıldı.

 

 

OSMAN KARAGÖZ

Öğle Yemeğini Uludağ’da Yedi

Oskar Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karagöz, Panora AVM’de karşılaştıklarımız arasındaydı. Yakın bir arkadaşıyla öğle yemeği yemek için Uludağ Kebap’ı tercih eden Osman Bey, iş temposundan fırsat buldukça Panora AVM’ye geldiğini belirtti.

 

 

NİLSU ALİZADE

Dinlenme Molası Panora’da

Cemiyet hayatının genç kuşak temsilcisi ve iş adamı Firuz Alizade’nin zarif kızı Nilsu Alizade, fakültedeki dersinin ardından dinlenmek için Panora’yı tercih etti. Alışveriş yapmayı çok sevdiğini belirten Nilsu Hanım, kahvesini içtikten sonra ailesine yeni yıl hediyelerini almak için Beymen’e geçti.

 

 

GÜLDEN BOLAT

Bakım Paris Kuaför’den

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Gülden Bolat, rutin bakımı için Paris Kuaför’e geldi. Uzun süren saç ve cilt bakımını tamamlayan Bolat, eşinin ofisine geçmeden önce Tribeca’ya geçerek yemek yedi.

 

 

EBRU DEMİRYÜREK

Fatima’dan Alışveriş Yaptı

Başarılı doktor ve akademisyen Deniz Demiryürek’in eşi, Başkent sosyal yaşamın önde gelen isimlerinden Ebru Demiryürek, gerçekleştireceği bir ziyaret öncesi tatlı bir hediye almak için Fatima’yı tercih etti. Özel bir sunum hazırlatan Ebru Hanım, ziyaretine yetişmek için Panora’dan ayrıldı.

 

 

OSMAN ERTÜRK ÖZEL

Genç İş Adamının Kitap Alışverişi

Başarılı Avukat ve İş Adamı Osman Ertürk Özel, kitap alışverişi için Panora D&R’ı tercih etti. Uzun süre kitapları inceleyen Osman Bey, alışverişini tamamlayarak D&R’dan ayrıldı. Bir toplantısı olduğunu belirten Özel, ofisine geçmek için AVM’den ayrıldı.

 

 

SİBEL HELVACIOĞLU

Dekorasyon Tercihi Design Of Luxury

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Sibel Helvacıoğlu, evine alışveriş yapmak için Design Of Luxury mağazasını tercih etti. Alışveriş öncesinde Beymen’e uğrayarak terzi işlerini halleden Sibel Hanım, Design Of Luxury mağazasına geçerek evi için alışveriş yaptı.

 

 

ELİF ÖZKALELİ VARDAR

Atelier Rebull’dan Alışveriş

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Elif Özkaleli Vardar, Atelier Rebull’dan özel bir koku almak için Panora’ya geldi. Rebull’un kokularını sevdiğini belirten Elif Hanım, uzun süre kokuları inceleyerek karar verdi. Eşine de bir koku almayı ihmal etmeyen Elif Hanım, Panora’dan ayrıldı.

 

BEGÜM AKIŞ

Beymen’den Hediye

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden, başarılı iş kadını Begüm Akış bir arkadaşına hediye almak için Beymen’e geldi. Yılbaşı için çok heyecanlı olduğunu belirten Begüm Hanım, dostlarına hediye almayı çok sevdiğini belirtti. Hediyesini aldıktan sonra yorgunluk kahvesi içmek için Fatima’ya geçen Begüm hanım, objektfiklerimize böyle yansıdı.

 

PERİHAN UYAR

Paşabahçe’den Alışveriş

Ekşi Maya Café’nin sahibi Perihan Hanım, Paşabahçe’den alışveriş yapmak için Panora AVM’ye geldi. Yeni açılan şubelerinin eksikliklerini tamamlamaya gelen Perihan Hanım, işlerin yoğunluğundan alışverişe fırsat bulamadığını ama yine de bu yoğunluktan memnun olduğunu belirtti.

 

BELİZ BÜYÜKHANLI

Beymen Club’tan Sezon Alışverişi

İş adamı Ahmet Büyükhanlı’nın zarif eşi Beliz Büyükhanlı, sezon ürünlerine göz gezdirmek için Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne gelen isimler arasındaydı. Beymen Club’a girerek alışveriş turuna başlayan Beliz Hanım, Burberry ve MaxMara mağazalarına uğrayarak turuna devam etti. Ardından bir doğum günü organizasyonuna geçeceğini belirten Büyükhanlı, Panora’dan ayrıldı.

 

 

SEVİLAY HELVACIOĞLU

Minik Kızına Alışveriş Yaptı

Başkent cemiyet hayatının sevilen ismi Sevilay Helvacıoğlu, kızına hediye almak için Panora AVM’ye geldi. GAP Kids mağazasından alışveriş yapan Sevilay Hanım, AVM’den ayrılmadan önce objektiflerimize gülümseyerek poz vermeyi ihmal etmedi.

 

 

GAMZE ÖZSOY GÜNGÖR

Seyahat Öncesinde Alışveriş

Aloha Grup Yönetim Kurulu Başkanı Metin Güngör’ün zarif eşi Gamze Özsoy Güngör, İstanbul seyahati öncesinde Panora’ya gelerek alışveriş yaptı. Panora AVM’yi çok sevdiğini ve yolculuğunun öncesinde bile olsa alışveriş yapmak için Panora’ya geldiğini belirten Gamze Hanım, son hazırlıklarını kontrol etmek için Panora’dan ayrıldı.

 

 

ŞEBNEM ŞİMŞEK

Alışveriş Sonrası Kahve

Başarılı Çene ve Diş Cerrahisi Uzmanı Şebnem Şimşek’i alışveriş yapmak için geldiği Panora’dan ayrılırken görüntüledik. Uzun süre alışveriş yaptığını belirten Şebnem Hanım, valedeki aracına eşyalarını bıraktıktan sonra Starbucks’tan kahve alarak AVM’den ayrıldı.

 

FERİDE ŞAHİN

Yürüyüş Ardından Panora’da Kahve

İş adamı Mehmet Şahin’in zarif eşi Feride Şahin, Panora AVM’de rastladığımız isimler arasındaydı. Sabah yürüyüşüne çıktığını belirten Feride Hanım, yürüyüşünün ardından sabah kahvesini içmek için MidPoint’e geldi. MidPoint’te kahve içen Feride Hanım, Panora’dan ayrıldı.

 

DÜRİYE ARSEVEN

Erken Saatlerde Panora

Devlet Eski Bakanı Nejat Arseven’in eşi ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Düriye Arseven, Panora Alışveriş Yaşam Merkezi’nde rastladıklarımız arasındaydı. Sabah erken saatlerde Panora AVM’ye gelerek gezintiye çıkan Düriye Hanım, uzun süre raflara baktı. Kişisel bakımını ihmal etmeyen Düriye Hanım, Paris Kuaför’e geçti.

 

MEHMET YÖRÜBULUT

Vakko’dan Hediye Aldı

Acıbadem Hastanesi Başhekimi Mehmet Yörübulut, eşine hediye almak için Panora’yı tercih etti. Vakko’dan eşine çok şık bir çanta alan Mehmet Bey, eşi ve ailesinin yanına geçmek için AVM’den ayrıldı.

 

MELİH FER SOLMAZ

İşlerini Kontrol Etti

Fer Bal markasının sahibi Melih Fer Solmaz, Panora’daki Fer Bal şubesine gelerek işlerini kontrol etti. Çalışmaların ardından arkadaşlarıyla birlikte akşam yemeği yemek için Uludağ Kebap’a geçen Melih Bey, yemeğinin ardından işlerinin başına döndü.

 

MERT-NİHAN-DEFNE TANGİL

Ailece Kuaför Keyfi

Ankara sosyal yaşamının sevilen isimlerimden, iş adamı Cenk Tangil’in zarif eşi Nihan Tangil, çocukları Mert ve Defne katılacakları bir organizasyon öncesinde Paris Kuaföre geldiler. Kuaföre girmeden önce karşılaştığımız Nihan Hanım, MAG dergi için poz vermeyi ihmal etmedi.

 

SELMA ÖZDEMİR KÜTÜK

Bakımdan Sonra 5 Çayı

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Selma Özdemir Kütük, arkadaşlarıyla 5 çayı içmek için Panora’daydı. Keyifli sohbet öncesi Paris Kuaför girişinde objektiflerimize gülümseyen Selma Hanım, beş çayı için Timboo’ya geçti.

 

TAHA GÜREL

Yoğun İş Temposuna Panora Arası

Güreller Elektronik mağazasının sahibi Taha Gürel’e Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden ayrılırken rastladık. Uzun süre AVM’de ürünleri inceleyerek dolaşan Taha Bey, iş temposunun yoğunluğundan kendine vakit ayıramadığını belirtti. Taha Bey, Güreller Panora mağazasına uğrayarak işlerini kontrol ettikten sonra AVM’den ayrıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.