© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İş hayatı ve Cemiyeti Buluşturan Kutlama

İş hayatı ve Cemiyeti Buluşturan Kutlama

İzmir İş Kadınları Derneği’nin dördüncü kuruluş yıldönümü, İzmir’in işkadınlarını ve cemiyetini bir araya getirdi.

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) kuruluşunun dördüncü yılını Kaya Prestige Otel’de kutladı. Özel geceye eski Devlet Bakanı Işılay Saygın’ın yanı sıra İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdulaziz Ediz, Konak Belediyesi Başkan Yardımcısı Serpil Görgülü katıldı. Gerçekleştirilen kuruluş yıldönümünde Genç İZİKAD lansmanı da gerçekleştirildi. İZİKAD Başkanı Candan Çilingiroğlu kuruldukları günden bu yana çok önemli çalışmalar yaptıklarını dile getirirken başarılı iş kadını ya da yönetici olmayı kendilerine hedef seçen kadınların Genç İZİKAD ile hayallerine kavuşabileceğini ifade etti. İş hayatının önde gelen isimleriyle İzmir cemiyetinin tanınan simalarını buluşturan kutlama gecesinde hanımların güzelliklerinin yanı sıra şıklıklarıyla modayı da yakından takip ettiği göze çarpan unsurlar arasındaydı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.