© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İlkbahara Düğün Hazırlıkları

İlkbahara Düğün Hazırlıkları

İzmir’in tanınmış sanayici iş adamlarından Koray ve Meral Somak çiftinin kızları Sedef Somak ve iş adamı Mehmet Çeken arkadaşlıklarını evlilikle sürdürme kararı aldılar.

Evlilik için ilk adımı attıkları nişan töreninde çok sayıda davetlinin huzurunda nişan yüzüklerini takan mutlu çiftin düğünü ilkbaharda. Birbirlerine oldukça yakışan çiftin nişan yüzüklerini aile dostu profesör Doktor İsmail Hakkı Çallı taktı.

[nggallery id=997]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.