Başa Dön

İlk Görüşte Aşk

blank

İlk Görüşte Aşk

Okuma süresi 1 dakika

Çene Cerrahı ve Diş Hekimi Kıvanç Karadayı ile turizm sektöründe çalışan Viktoria Zabelina, Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde gerçekleşen düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Ankara’da birçok büyük şirketin mali müşavirliğini yapan Nejat Karadayı ve Nesime Karadayı çiftinin oğulları Kıvanç Karadayı ile Kırım’da turizm ile uğraşan Natalia Lanskikh’in kızı Viktoria Zabelina evlendi. Arkadaşları aracılığıyla tanışan ve ilk görüşte birbirlerine aşık olan mutlu çiftin nikah törenine akrabalar, aile dostları ve çiftin arkadaşları katıldı. İki kültüre ait örf ve adetlere sahne olan düğün töreninin organizasyonunu ise 777 Organizasyon geçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.