Başa Dön

HUFEDER’de Genel Kurul

HUFEDER’de Genel Kurul

Okuma süresi 2 dakika

Yenilikçi, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla kurulan Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği, olağanüstü seçimli genel kurulunu gerçekleştirerek yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini seçtiler.

Yoğun katılımla gerçekleşen genel kurulda, başkanlığa Av. Ali Alper Alpoğlu; başkan yardımcılığına Prof. Dr. Yüksel Yalova, Muaz Ergezen, Av. Mutlu Aydın Güneşli, Av. Mustafa Kürşad Coşkun, Av. Serdar Yiğit; genel sekreterliğe Av. Taha Gökberk Doğan; saymanlığa Av. Yasin Özarslan; yönetim kurulu üyeleri olarak Av. Andaç Bora Erdoğan, Av. Mehmet Türkarslan, Av. Cansu Kaman Taşcan, Av. Mustafa Enes Yıldırım, Av. Büşra Paşaoğlu, Av. Tevfik Alaftar, Av. Ecem Çetin, Av. Mehmet Canser Kaplan, Av. Duygu Elmas, Av. Oğuzhan Cesur, Av. Kaan Furkan Gül, Av. Yaşar Anıl Dirican seçilmiştir.

2020 yılında Ankara merkezli olarak kurulan Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği, kuruluş amaçları doğrultusunda faaliyetlerini gerçekleştirerek, bu amaçları genişletmek ve daha ileri bir noktaya taşımak amacı ile “Adalete Fener Olacağız” sloganıyla çıktıkları bu yolda, bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesine imza atlamakla birlikte, hukuki olarak da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne birçok alanda destek vermiştir. Dernek üyeleri arasında avukatlar, hakimler, savcılar, yüksek yargı organları mensupları, noterler, akademisyenler bulunmaktadır. Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği üyeleri arasında etkileşimi çoğaltmak ve üyelerin derneğe aidiyet duygusunu artırmak amacıyla birçok eğitim semineri, etkinlik ve organizasyon düzenlemiştir. Dernek, faaliyet gösterdiği özellikle sosyal medya, hukuk, iletişim, icra koordinasyon alanlarında Fenerbahçe Spor Kulübü ile koordine şekilde çalışmaktadır. Bu bağlamda, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne karşı yapılan her türlü haksız ve mesnetsiz eylemlerin ve karalama kampanyalarının, küfür, hakaret ve spor ahlakıyla bağdaşmayan eylemlerin hukuki düzlemde karşısında durmaktadır. Bu nedenle birçok şehirde temsilciliği bulunan Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği geniş üye portföyüyle ülke çapında faaliyet göstermektedir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: