© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

HSBC Çalışanlarının Coşkulu Gecesi

HSBC Çalışanlarının Coşkulu Gecesi

HSBC Bankasının Ankara’daki tüm şubelerin çalışanları Marriott Otel’de düzenlenen motive partisinde unutulmaz bir gece geçirdiler.
Şimdiye kadar ilk kez düzenlenen HSBC çalışanlar partisinde eğlence geç saatlere dek sürdü. HSBC bankasının başkentteki tüm şubelerinin yer aldığı partide DJ’in canlı performansı ile banka çalışanları unutulmaz saatler yaşadı. Marriott Otel’deki Velocity’de ilk kez düzenlenen motive partisinde kış aylarının yorgunluğu ve stresi atılırken çalışanlar dans pistinde hünerlerini sergilediler. Gece geç saatlere kadar süren partide bankaların yöneticileri ile çalışanları yoğun ilgi gösterirken şıklıkları gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.