Başa Dön

House’da Yaz Menüsü Tadımı

blank

House’da Yaz Menüsü Tadımı

Okuma süresi 1 dakika

Filistin Caddesinin gözde mekanlarından House Cafe, havaların ısınmasıyla birlikte yaza hazırlanırken “yaz menüsü”nü tanıttı.
Ankara cemiyetinin ilgi gösterdiği davette hazırlanan menü ve lezzetler oldukça beğenildi. Başkentin popüler mekanlarından olan Filistin Caddesindeki House cafe, birbirinden lezzetli tatları eklediği menüsünü cemiyete sundu. Yaklaşık 40 davetlinin katıldığı yaz menüsü tadım etkinliğinde mekanın sahibi Özlem Akınözü ile işletme müdürü Reyhan Erzurumdağ, konuklarla yakından ilgilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.