© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hattuşa’da 106 yılık Öykü

Hattuşa’da 106 yılık Öykü

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık ile İstanbul Alman Arkeoloji Enstitüsü’nün ortaklaşa hazırladığı Hattuşa’da 106 yıl sergisi Çağdaş Sanatlar Merkezinde yapılan bir kokteyl ile açıldı.

Hititlerin Başkenti Hattuşa’da, 1906 yılından günümüze kadar yapılan arkeolojik kazıların bugüne kadar yayımlanmamış fotoğraflarının yer aldığı sergiye büyükelçilik düzeyinde katılım oldu. Yaşanmış olaylar ve anılar eşliğinde ziyaretçilere sunulan 3 boyutlu görsellerinde yer aldığı sergiye ilgi yoğundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.