Başa Dön

Grundig Golf Turnuvası

blank

Grundig Golf Turnuvası

Okuma süresi 1 dakika

İstanbul Golf Kulübü iş birliğiyle düzenlenen Grundig Golf Turnuvası, Klassis Marmara Golf Kulübü Sahası’nda golf tutkunlarını ağırladı.

Türkiye’nin golf tutkunlarını bir araya getiren Grundig Golf Turnuvası, İstanbul Golf Kulübü iş birliğiyle Klassis Marmara Golf Kulübü Sahası’nda gerçekleşti. 176 golf tutkununun katıldığı turnuvada Erkekler Gross Birincisi Emre Telli olurken Kadınlar Gross Birincisi Serra Evrengil oldu. İki gün süren ve oyuncuların kıyasıya mücadele ettiği turnuvanın ödül töreni İstanbul Golf Kulübü Nakkaştepe Club House’ta yapıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.