© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Gri Kışa Renkli Merhaba

Gri Kışa Renkli Merhaba

MOS Nişantaşı ve Wella Profesyonel iş birliğinde, “Gri Kışa Renkli Merhaba” temasıyla özel bir davet düzenledi.

 

MOS Nişantaşı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen davette, Wella Profesyonel’in 2017 Kış Trendleri, Türkiye’de ilk olarak MOS Nişantaşı’nın baş tasarımcıları Erkan Uzelli ve Ali Subaşı tarafından gelen konuklarla paylaşıldı. Sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimlerin büyük ilgi gösterdiği davet renkli anlara sahne oldu. 2017 senesinde güzelliğin yeni tanımını, bilindik cisimlerin gözle görülür özelliklerinin ötesine bakmak olarak tanımlayan Erkan Uzelli ve Ali Subaşı, “Bu sene MOS Nişantaşı olarak, dünya üzerinde yapılan önemli bir çalışmaya bizler de dahil olduk. Katıldığımız eğitimleri ve yaptığımız araştırmalara göre insanlar artık minimalist bir hayat yaşamayı tercih ediyor. Konfor olmadan lüks olmaz anlayışını biz de tercih ediyoruz ama artık cezbedici olan gözün tanımlayamadığı şeyler. Bu nedenle bu sene, soğuk ve sıcak renklerin harmonisine tanıklık edeceğiz.” dediler. Davete katılan konuklar yeni trendler dahilinde saçlarına bakım ve tasarımlar yaptırdılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.