Başa Dön

Gözde Çiftin Mutlu Günü

Gözde Çiftin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Geçtiğimiz aralık ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını atan, cemiyetin ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı dünya evine girdi.

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı çifti, yaşanan trajik olaylardan sonra; üç yıllık birlikteliklerini Ömer ve Arzu Sabancı çiftinin İstanbul Kanlıca’da bulunan yalısında yaptıkları zarif ve sade nikah töreni ile taçlandırdılar. Yakın dostlarının yanı sıra; iş, cemiyet ve sanat dünyasından çok sayıda ismin katıldığı davet, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Balayına Meksika’ya giden Sabancı çiftinin gerçek düğün tarihleri de belli oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.