Başa Dön

Görünürün Ötesinde

blank

Görünürün Ötesinde

Okuma süresi 1 dakika

Cem Boyner’in ikiz kızlarından Elif Boyner ikinci kişisel sergisini özel bir kokteylle sanatseverlerin beğenisine sundu.

Galerist’i devrettikten sonra ne yapacağı merakla beklenen Murat Pilevneli, Pilevneli Project’i kurdu ve Elif Boyner’in “Görünürün Ötesinde” sergisiyle de ilk işinde yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimlerinin katıldığı sergide Elif Boyner farklı dönemlerdeki çalışmalarını sanatseverlerle buluşturdu. Daha önce 2011 yılında Parlor X tarafından Tophane-i Amire’de gerçekleştirilen “Duyguların Hali” sergisinin ardından ikinci sergisini Pilevneli Project ile hayata geçirmiş oldu. Eserlerinde enstalasyon, video, tasarım ve ses gibi farklı yöntemler sunduğu imkanların birlikteliğinden beslenen sanatçı gündelik hayatın yoğun temposuna rağmen iletişimin nasıl kurulabileceği sorusunu kendisini ait hissettiği İstanbul’dan yola çıkarak soruyor.

 [nggallery id=1211]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.