© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Golf Kulübü’nde Atölye Sergisi

Golf Kulübü’nde Atölye Sergisi

Bercis Açıkalın Atölyesi sanatçılarının 2017-2018 sezonunda hazırladığı heykel ve seramik çalışmaları, Ankara Golf Kulübü’nde sergilendi.

Serginin ev sahipliğini atölyenin kurucusu Bercis Açıkalın üstlendi. 20 sanatçının eserlerinin yer aldığı serginin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Açıkalın, sezon boyunca güzel vakit geçirdiklerini ve tüm sanatçıların özgün eserler ortaya çıkardığını belirtti. Bir günlüğüne açık kalan sergi, izleyenlerin beğenisini topladı. Ankara Golf Kulübü’nün yeşillikler içindeki bahçesinde gerçekleşen serginin açılışına katılan davetliler, güzel havanın da tadını çıkardı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.