© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Geleceğin sanatçıları Bazaart 2018’de

Geleceğin sanatçıları Bazaart 2018’de

8. yılını kutlayan Bazaart, Gülden Köprülü ve Elif Ergür’ün ev sahipliğinde Maçka’daki bir otelde açılış daveti gerçekleştirdi. Genç sanatçıların eserleri, davette sergilendi.

“Her Eve Bir Sanat” misyonuyla yola çıkan, sanatın ve sanat koleksiyonu yapmanın bir lüks olmadığını hatırlatan Bazaart Projesi, 8. senesinde de sanat öğrencilerini sanatseverler ve koleksiyonerler ile buluşturdu. Yeniköy Rotary Kulübü Başkanı Gülden Köprülü ve Sanat Komitesi Başkanı Elif Ergür’ün ev sahipliğinde The St. Regis Hotel’de düzenlenen Bazaart 2018’e Demet Sabancı Çetindoğan, Banu Çarmıklı, Haluk Akakçe gibi isimler katıldı. Bazaart’ın bu yılki jürisinde, Marmara Üniversitesi Eğitim Görevlisi Doç. Dr. Esra Aliçavuşoğlu, Modern ve Çağdaş Türk Sanat Koleksiyoneri Yahşi Baraz, Prof. Dr. Marcus Graf, Eda Soylu ve Barış Sarıbaş yer aldı. Bazaart komitesi, seçilen her 6 esere 5 bin TL değerinde ödül parası vererek sanatçının eğitimine katkı sağladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.