Başa Dön

Geleceğe Işık Tut

blank

Geleceğe Işık Tut

Okuma süresi 1 dakika

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, alanında başarılı ünlü isimlerin fotoğraflarının sergilendiği “Geleceğe Işık Tut” sergisine ev sahipliği yaptı.

Anadolu yakasının en gözde alışveriş merkezi Palladiium Ataşehir alanında başarılı 26 ünlü ismin fotoğraf sanatçısı Handan Bayram’ın deklanşörüne poz verdikleri “Geleceğe Işık Tut” isimli fotoğraf sergisinin tanıtım kokteyline projenin duyurulması için fotoğraflarıyla destek olan Aslıhan Güner, Boran Kuzum, Anıl Altan, Emir Berke Zincidi, Boğaç Aksoy, Burak Demir katıldı. Nefise Karatay da projeye destek amaçlı Palladium Ataşehir’deki tanıtım kokteylindeydi. Serginin amacı okulların ve maddi durumu yetersiz çocukların ihtiyaçlarına cevap vermek. Bugüne kadar binlerce okul ve öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayan Ezgi Dilan Yüksel ve Çiğdem Kaplan tarafından kurulan platform her geçen gün çığ gibi büyüyerek çalışmalarına devam ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.