© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Gandhi’ye Yoğun İlgi

Gandhi’ye Yoğun İlgi

Dünya jet-set’inin elit isimlerinden film yapımcısı ve sosyal aktivist olan Meera Gandhi son kitabı “Giving Back”in tanıtımını Pera Palace Hotel’de gerçekleştirdi.

Nilgün Çolak ve Emre Ertürk’ün ev sahipliğinde düzenlen geceye İstanbul sosyal yaşamının elit isimleri katıldı. Davette Meera Gandhi konuklarla bol bol sohbet ederek kitabının içeriği hakkında bilgiler verdi. Meera Gandhi kitabında birbirinden ünlü elli üç hayırsever ismin öykülerinin yanı sıra kendi kurduğu “The Giving Back Foundation”ı anlatıyor. Kitapta U2’nun solisti Bono, Prens William, Prens Harry, Kerry Kennedy Eleanor Rosevelt gibi isimlerin öyküleri dikkat çekiyor. Davetin devamında Emre Ertürk, Meera Gandhi ve Nilgün Çolak kısa birer konuşma yaparak davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler. Geliri hayır kuruluşlarına bağışlanacak kitap Türkiye’de Remzi Kitapevi ve D&R’larda satılacak.

[nggallery id=1126]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.