Başa Dön

FREYWILLE Ankara’da Açıldı

blank

FREYWILLE Ankara’da Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

1951 yılında Viyana’da temelleri atılan ve bugün 35’den fazla ülkede 90’dan fazla butiği ile faaliyet gösteren mücevher markası Freywille, Türkiye’deki 3’üncü butiğini Ankara Kentpark’ta hizmete sundu.

Viyana’daki üretim atölyesinde sınırlı üretim olarak tasarlanan sıcak mineli mücevherlerinde en yüksek kalite standartları garanti eden global kürede lider marka Freywille, 2008’de İstanbul Nişantaşı ve Bağdat Cadde’sinde açtığı butiklere bir yenisini ekledi. Yeni yıl ile birlikte Kentpark’ta Ankaralılar’la buluşan dünyaca ünlü mücevher markası Türkiye’de büyümeye devam ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.