Başa Dön

Fashion’s Night Out Festivali

blank

Fashion’s Night Out Festivali

Okuma süresi 2 dakika

Alışveriş ve moda tutkunlarını buluşturan Fashion’s Night Out İstanbul, Nişantaşı’nda ünlü markaların özel aktiviteleriyle ve renkli bir organizasyonla gerçekleşti. Moda tutkunlarının sokakları doldurup taşırdığı etkinliğin açılışını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül yaptı. Milano, Paris, New York gibi dünyanın en büyük şehirlerinde düzenlenen ve büyük yankı uyandıran FNO İstanbul sokaklarına büyük bir festival coşkusu kattı.

Mustafa Sarıgül ve Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen’in t-shirt satışıyla başlayan etkinlik gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Bir karnaval gibi tüm mağazaları dolduran ve çeşitli yardım kuruluşlarının sattığı kıyafetlerden ve t-shirtlerden satın alan moda severler girdikleri her mağazada farklı farklı aktivitelerle alışverişin tadını çıkardılar.

FNO yalnızca Nişantaşı ile sınırlı kalmadı ve İstanbul’un AVM’lerinde ve Bağdat Caddesi’nde de çeşitli etkinliklerle devam etti. Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de yoğun ilgi gösterdiği FNO’da Deniz Berdan, City’s Alışveriş Merkezi’nde bulunan Douglas mağazasında kadınlar için bir güzellik ve bakım tanıtımı gerçekleştirdi.

Brandroom’da ve Louis Vuitton’da gerçekleşen özel davetlerde ise elit isimler, gecenin tadını alışveriş yaparak, yeni koleksiyonları inceleyerek ve özel olarak hazırlanmış yiyeceklerden tadarak çıkardılar.

İstinye Park’ta da FNO hızını kesmedi. Hayranlarıyla alışverişte buluşan Süper Star Ajda Pekkan, İstinye Park’ı doldurdu. Ünlü isimlerin markalarla gerçekleştirdikleri etkinlikler alışveriş tutkunlarının mağazaları doldurmasını sağladı. FNO’da ayrıca Tohum ve Otizm Vakfı için t-shirt tasarımı ve alışveriş çantası yapan Zeynep Tosun’un tasarımları büyük ilgi görürken ilk t-shirt’ü Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.