Başa Dön

Farkındalık Koşusu

Farkındalık Koşusu

Okuma süresi 1 dakika

Kanserde erken teşhisin önemini hatırlatmak ve farkındalığı artırmak adına Onur Aydemir, eşi Mirin Aydemir için Premar Gayrimenkul’un sponsorluğunda moral koşusu organize etti.

 

Onur Aydemir, 2 Eylül’de eşi Mirin Aydemir’e meme kanseri teşhisi konularak tedaviye başlamasının ardından hem tedavi sürecine moral sağlamak hem de kanser farkındalığını artırmak için örnek bir etkinliğe imza attı. Çayyolu’nda bulunan Muharrem Dalkılıç Koşu Yolu’nda farkındalık koşusu yapıldı. Koşuya yaklaşık elli kişi katıldı. Premar Gayrimenkul’un sponsorluğunda gerçekleşen koşu etkinliğine katılanlar Kanser Savaşçıları Derneği’ne bağışta bulundu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.