© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Evet”e Bir Kala

“Evet”e Bir Kala

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın’ın oğlu İbrahim Aydın Ayça Göker ile; JW Marriott Otel’de düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı.

Seçkin bir davetli topluluğunun bulunduğu nişan töreni JW Marriot Hotel’de gerçekleştirildi. MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın ile eşi Gönül Aydın ve Avukat Faruk Göker ile Rengin Göker çifti konukları nişan salonunun kapısında karşıladı. Ayça Göker’in amcası Roche Türkiye CEO’su Tuygan Göker çiftin nişan yüzüklerini takarak, çiftin birlikteliklerinin bir ömür boyu sürmesi temennisinde bulundu.

 

[nggallery id=1321]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.