Başa Dön

Eve’s Bahar Daveti

blank

Eve’s Bahar Daveti

Okuma süresi 1 dakika

Nişantaşı’nda bulunan Eve’s Mücevherat’ın bahar daveti özel bir kokteylle gerçekleşti. 

Gonca Ergüven ve Esen Ziyal kardeşlerin sahibi olduğu Eve’s in bahar davetine iş, sanat ve sosyal yaşamdan birçok seçkin davetli katıldı. Mücevher mağazasında gerçekleştirilen davette markanın seçkin koleksiyonları, pırlanta tutkunlarının büyük beğenisini topladı. Esra Zarakol ve Başak Oral’ın organize ettiği bahar davetinde konuklar ise adeta şıklık yarışındaydı.

Davette konuklarıyla bol bol sohbet eden ev sahipleri Esen Ziyal ve Gonca Ergüven sezonun mücevher modasını konuklarıyla paylaştı. Davette alışveriş yapmayı da ihmal etmeyen konuklar akşam saatlerine kadar kokteylden ayrılmadılar.

[nggallery id=1342]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.