Başa Dön

Ekonominin Nabzı Yıldırım Kule’de Attı

Yıldırım Kule

Ekonominin Nabzı Yıldırım Kule’de Attı

Okuma süresi 1 dakika

Başkent iş dünyası, Yıldırım Kule’de düzenlenen basın toplantısında buluştu. Türkiye ve dünya ekonomisine dair önemli verilerin paylaşıldığı toplantıda, teknolojiye yatırımın önemi vurgulandı.

Ankara’nın prestijli projesi Yıldırım Kule, düzenlenen “İş Sohbetleri”nde Türkiye’yi uluslararası arenada temsil eden birbirinden başarılı isimleri ağırladı. Gigant Swiss Consulting AG Avrupa Orta Doğu ve Afrika Ülkeleri Direktörü Aysun Karaytuğ, Ekonomist Dr. İsmet Demirkol ve Spinn Danışmanlık Kurucu Ortağı Özlem Derici Şengül’ün katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Türkiye ve dünya ekonomisi mercek altına alındı. Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda;  teknolojiye yatırım yapılmasının önemi vurgulandı. Makedonya Cumhuriyeti Devlet Bakanı Adnan Kahil’in de katıldığı toplantıda iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik gelişmelere de değinildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.