Başa Dön

Eğlenceli Kutlama

blank

Eğlenceli Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Afitap Akıncı yeni yaşını dostları ile birlikte Kırık Plak Çayyolu’nda düzenlenen bir davetle kutladı.

Kırık Plak Çayyolu’nda gerçekleşen davet, sosyal yaşamın tanınan isimlerini bir araya getirdi. Uzunca bir masa oluşturan davetliler önce akşam yemeği yediler. Canlı müziğin başlamasıyla eğlence de başladı. Hep beraber 80’ler ve 90’lar müziklerinden oluşan canlı müzik eşliğinde dans eden misafirler doyasıya eğlendi. Yeni yaşını kutlayan Afitap Akıncı dostlarıyla tek tek ilgilendi. Oldukça eğlenceli geçen partide bol bol fotoğraf çekip sosyal medya hesaplarında paylaşan misafirler, yoğun iş hayatının stresini doyasıya eğlenerek attılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.